O společnosti ANC FOD s.r.o.

Obchodní společnost ANC FOD, s.r.o. byla založena v roce 1995 ve Zlíně a je svým charakterem obchodní a poradenská organizace zabývající se komplexními dodávkami a servisem olejů, maziv, sorbentů, nářadí a nástrojů, technických a provozních náplní.

Společnost ANC FOD sídlí ve Zlíně, v kulturním i průmyslovém centru regionu Jihovýchodní Moravy. Provozy společnosti jsou situovány do obchodního a technologického areálu, který nabízí ideální podmínky jak z hlediska dobrého dopravního spojení, tak v ohledu skladového zázemí odpovídajícího nadstandardním požadavkům oboru podnikání.

Výhodná poloha a umístění provozovny umožňuje společnosti ANC FOD poskytovat dodavatelské služby nejen na území střední Moravy, kde je schopna zabezpečit promptní dodávky zboží, ale také na kterémkoliv místě po celém území České republiky.

V zákaznické struktuře společnosti nalezneme obchodní a průmyslové podniky, autoservisy, drobné živnostníky i maloobchodní spotřebitele. Ti všichni mají možnost využít nabídky širokého sortimentu olejů , maziv a bílých produktů na jedné straně a nářadí, nástrojů a prostředků strojírenské a dílenské potřeby na straně druhé. To vše se zárukou kvalitních služeb, jakou jsou rozbory olejových náplní, likvidace nebezpečných odpadů, optimalizace skladového hospodářství.

I přes pevné postavení a tržní podíl dosažený v rámci regionu působení, neustále rostoucí obrat i personální zázemí, společnost pracuje na trvalém zkvalitňování a zdokonalování služeb zákazníkům. Potvrzuje to i skutečnost, že společnost úspěšně absolvovala proces certifikace systému řízení jakosti podle normy ISO 9001:2001.

Zkušenosti v oblasti olejů a maziv čerpáme částečně i ze sesterské firmy  ANC COMPONENTS.

Nahoru